ЧБЗ НАН України

Міжнародний день Чорного моря – 2017

 

2017-11-02

 

31 жовтня 1996 р. в Стамбулі Міністерства охорони довкілля шести чорноморських країн підписали «Стратегічний план дій з відновлення та захисту Чорного моря». На згадку про цю подію було запропоновано затвердити цей день як День Чорного моря. З 1997 року цей день відзначається в Україні.

В Чорноморському біосферному заповіднику цей день відзначається вже протягом 20 років. Акваторії заповідника мають площу понад 90 тис. га, більша частина якої є заповідною зоною, тому її охорона, вивчення та популяризація біорізноманіття пріоритетні завдання співробітників.

31 жовтня 2017 року в Міжнародний день Чорного моря співробітники заповідника організували виїзний семінар-практикум для вчителів біології та керівників гуртків юних натуралістів Голопристанської територіальної громади. На березі Чорного моря в межах заповідної ділянки «Потіївська» співробітники заповідника розповіли колегам про особливості Чорного моря, природні комплекси його узбережжя, унікальну флору та рослинність літоралі в межах заповідника. Визначали види молюсків за мушлями, спостерігали за скупченнями лебедів, пірникоз, куликів.

Захід проведений відповідно до плану заходів з екологічної освітньо-виховної діяльності Чорноморського біосферного заповідника на 2017 рік.

Міжнародний день Чорного моря – 2017

 

Міжнародний день Чорного моря – 2017

 

Міжнародний день Чорного моря – 2017


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи