ЧБЗ НАН України

Канюк звичайний – птах року

 

2017-10-23

 

В еколого-освітньому центрі заповідника проведений захід в рамках акції „Птах року“. Учні 5 класу Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2 відвідали музейну експозицію заповідника, в якій представлені види канюків нашого регіону. Потім відбулося заняття, на якому школярам розповіли де і як мешкає канюк звичайний, яким оселищам надає перевагу, які особливості поведінки й життя притаманні йому в природі. Діти дізналися про те, що чисельність цього виду в заповіднику в останні роки зростає. Особливо помітним стало збільшення чисельності цього виду в нашому районі з часу, коли він почав тут гніздитися.

Діти з цікавістю переглянули презентацію „Канюк звичайний в Чорноморському заповіднику“, підбірку світлин канюка звичайного, зроблених на заповідних територіях та на території Голопристанського району, а також науково-популярний фільм про заповідник.

 

Канюк звичайний

Канюк звичайни

Співробітники заповідника відповіли на запитання, акцентували увагу на тому, які загрози можуть мати вплив на існування цих птахів у природі, закликали дітей до бережливого ставлення до канюка звичайного та до природи взагалі.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи