Травневі еколого-освітні заходи в Чорноморському біосферному заповіднику

 

2017-05-25

 

2017 рік — це ювілейний рік для Чорноморського біосферного заповідника, якому виповнюється 90 років. Тому всі еколого-освітні заходи заповідника присвячені цій даті. Протягом травня в заповіднику проведена низка еколого-освітніх заходів в рамках Міжнародного дня мігруючих птахів, Міжнародного дня музеїв, 160-річчя з дня народження О. О. Браунера, Міжнародного дня біологічного різноманіття.

10 та 17 травня на базі експозиції Музею природи Херсонського обласного краєзнавчого музею відбулося святкування заходу «Історія одного моря», який був присвячений 90-й річниці створення Чорноморського біосферного заповідника. Співробітники заповідника зустрілися зі школярами-відвідувачами Музею природи, виступили з презентаціями та надали науково-популярні видання.

Зустріч працівників заповідника з школярами-відвідувачами музею природи

Зустріч працівників заповідника з школярами-відвідувачами музею природи

 

11 травня відбувся традиційний виїзд на Микільське поселення змій, що знаходиться на лівому березі р. Інгульця, та пішохідна екскурсія правобережжям Дніпра з юннатами КЗ «Херсонський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». Під час екскурсії юннати під керівництвом співробітників заповідника спостерігали за птахами, визначали види плазунів та відкривали для себе надзвичайно цікавий рослинний світ.

На екскурсії до Микільського поселення змій

На екскурсії до Микільського поселення змій. Знайомство з видовим складом птахів урочища

На ексурсії до Микільського поселення змій. Старший науковий співробітник Чорноморського біосферного заповідника показує юннатам діагностичні ознаки вужа водяного

На ексурсії до Микільського поселення змій. Старший науковий співробітник Чорноморського біосферного заповідника показує юннатам діагностичні ознаки вужа водяного

 

15 травня на запрошення Міського центру екологічної інформації та культури м. Миколаєва зав. відділу еколого-просвітньої роботи заповідника взяла участь в проведенні Дня екології «Чорноморський біосферний заповідник – перлина Північного Причорномор’я (90 років від створення)», на якому виступила з доповіддю та презентацією перед студентами-біологами Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського та студентами-екологами Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

20 травня 2017 року в еколого-освітньому центрі заповідника в рамках відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття відбулася зустріч зі школярами гімназії № 1 та школи № 38 м. Херсона. Була проведена тематична екскурсія музейною експозицією, під час якої наголошувалося на необхідності збереження біорізноманіття планети, країни, області.

23 травня 2017 року відбулася екскурсія в урочище Буркути для юннатів КЗ ХОЦЕНТУМ і школярів Малокопанівської ЗОШ. Відбувся своєрідний майстер-клас вчених заповідника на природі. Діти дізналися багато цікавого про біорізноманіття рідного краю, про необхідність його збереження.

Екскурсія в Буркутах

Екскурсія з юннатами до Буркут

 

 

Інформація відділу еколого-просвітньої роботи