ЧБЗ НАН України

Останні новини

Всесвітній день водно-болотних угідь

 

2017-02-22

 

В січні 2017 року, відповідно до Плану заходів з екологічної освітньо-виховної роботи, в Чорноморському біосферному заповіднику розпочалася підготовка до відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Були розроблені заходи та проведена відповідна інформаційна кампанія в школах та позашкільних навчальних закладах міста і району. На сайті Рамсарського бюро зареєстровані заходи, щодо відзначення свята. Отримані плакати з логотипом Всесвітнього дня ВБУ-2017 від Міністерства екології та природних ресурсів.

2 лютого 2017 року відбулася екскурсія на Кефальні озера Ягорлицького півострова та на узбережжя заповідної Ягорлицької затоки поблизу с. Іванівка Голопристанського району. В екскурсії взяли участь працівники відділу еколого-просвітньої роботи заповідника, директор, методист і  керівники гуртків Голопристанської станції юних натуралістів, вчителі біології й географії Малокардашинської загальноосвітньої школи, Новозбур’ївських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2, Чулаківської загальноосвітньої школи. Під час екскурсії на водно-болотне угіддя, що має міжнародне значення, освітяни отримали інформацію про його природоохоронний статус, надзвичайну важливість і цінність, про Конвенцію про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів. Співробітники заповідника багато розповідали про Чорноморський біосферний заповідник, як установу природно-заповідного фонду відповідальну за охорону цього угіддя. На зворотньому шляху всі учасники екскурсії завітали до Пам’ятнянської ЗОШ з інформацією та матеріалами про Всесвітній день водно-болотних угідь.

Екскурсія на узбережжя Ягорлицької затоки

Учасники екскурсії отримали від працівників заповідника матеріали про водно-болотні угіддя заповідника, буклети, комікси з визначеним Секретаріатом Рамсарської конвенції лозунгом для 2017 року: «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих», плакати Мінприроди тощо.

Зустріч зі школярами на день водно-болотних угідь

З 3 по 15 лютого 2017 року проведені зустрічі зі школярами міста Гола Пристань, на яких відбулися презентації водно-болотних угідь заповідника, демонстрація науково-популярних фільмів, розповсюдження настінних календарів ЧБЗ із зображенням пеліканів рожевих на водно-болотних угіддях ЧБЗ, календариків, коміксів, плакатів.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи