ЧБЗ НАН України

Останні новини

Науковець ЧБЗ — призер „Конкурсу наукових фотографій — 2016“

 

2016-12-05

 

Європейський конкурс наукових фотографій проходить на міжнародному та локальному етапах. В Україні відбувся локальний „Конкурс наукових фотографій — 2016“. Вперше такий конкурс проходив восени 2015 року, українська частина відбулася у жовтні. Ідея конкурсу наукової фотографії полягає в популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема, як насиченого носія інформації про навколишню дійснісь.

У 2016 році період подання зображень тривав з 1 по 28 жовтня 2016 року включно. Цей конкурс мав шість номінацій: Люди в науці, Мікроскопія, Астрономія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

 

10 листопада 2016 року у Всесвітній день науки, були підбиті підсумки конкурсу наукових фотографій, що проводила ГО Вікімедіа Україна за підтримки науково-популярного порталу «Моя наука», проекту «Дні науки» та ГО «Наукова унія».

 

Нам дуже приємно, що одним із призерів цього конкурсу став науковий співробітник заповідника, орнітолог, кандидат біологічних наук Юрій Олександрович Москаленко. Він став призером відразу у трьох номінаціях "Люди в науці", "Живі організми" та "Нефотографічні зображення".


В категорії "Люди в науці" призове місце посіла світлина «Облік зимівельних скупчень водоплавних птахів на акваторіях Чорноморського біосферного заповідника».

 

Облік зимівельних скупчень водоплавних птахів на акваторіях Чорноморського біосферного заповідника

 

В категорії "Нефотографічні зображення" призером стала свілина «Сонограми фрагментів пісень соловейків звичайного Luscinia luscinia та південного Luscinia megarhynchos».

 

Сонограми фрагментів пісень соловейків звичайного Luscinia luscinia та південного Luscinia megarhynchos

 

В категорії "Живі організми" призером стала світлина «Пташеня пелікана рожевого Pelecanus onocrotalus (Pelecanidae) на острові Орлiв (Тендрівська затока, Чорноморський біосферний заповідник)».

 

Пташеня пелікана рожевого Pelecanus onocrotalus (Pelecanidae) на острові Орлiв

 

Дипломи переможця фотоконкурсу наукових фотографій:

 

Дипломи конкурсу наукової фотографії

 

Колектив заповідника щиро вітає Юрія Олександровича та висловлює вдячність за популяризацію наукових досліджень, які проводяться в заповіднику.

 

Інформація відділу еколого-просвітньої роботи