ЧБЗ НАН України

Останні новини

X Всеукраїнський фестиваль науки

 

2016-05-23

 

З 19 по 21 травня в Чорноморському біосферному заповіднику відбулися заходи в рамках Фестивалю науки. Дні науки в загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладах організували молоді науковці заповідника — гідробіолог Дарія Королєсова та орнітолог Сергій Плющ.

 

Дарія Королєсова провела зустріч у Європейському клубі Голопристанської гімназії з учнями-учасниками предметних олімпіад та слухачами Малої академії наук, де виступила з презентацією про організацію науки в Україні, про наукові дослідження в заповіднику та власні гідробіологічні дослідження. В рамках круглого столу відповіла на запитання учнів. Крім того, презентувала та передала до бібліотеки гімназії інформаційні та науково-популярні видання заповідника.

 

Зустріч із гімназистами у Європейському клубі Голопристанської гімназії

 

Сергій Плющ провів зустріч з учнями 8 класу Голопристанської ЗОШ № 1. Під час зустрічі розповідав про заповідник, як природоохоронну науково-дослідну установу Національної академії наук України, про його унікальні природні комплекси. З цікавістю діти переглянули науково-популярний фільм про заповідник, дізналися про особливості орнітологічних досліджень.

 

Зустріч із учнями 8 класу Голопристанської ЗОШ № 1

 

Проведені заходи були спрямовані не тільки на популяризацію наукових досліджень серед молоді, а й на професійну орієнтацію школярів, оскільки молоді науковці заповідника є випускниками навчальних закладів, у яких вони проводили Дні науки. На своєму прикладі вони показали можливості подальшого шляху для майбутніх випускників.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи