ЧБЗ НАН України

Останні новини

До Всесвітнього дня дикої природи

 

2022-02-21

 

20 грудня 2013 року 68-а сесія Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй ухвалила проголосити 3 березня Всесвітнім днем дикої природи з тим, щоб підвищити рівень обізнаності в питаннях дикої фауни та флори. Дата збігається з датою прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори (СІТЕС) в 1973 році, яка відіграє важливу роль в регулюванні міжнародної торгівлі зникаючими видами.

Святкування 2022 року пройде в режимі онлайн, і буде намагатися зібрати разом представників держав-членів ООН, організацій системи ООН і багатосторонніх екологічних угод, громадянського суспільства та приватного сектора для серії дискусій на тему „Відновлення ключових видів для екосистеми“.

Всесвітній день дикої природи. Відновлення ключових видів для екосистеми

В Чорноморському біосферному заповіднику до Всесвітнього дня дикої природи:
3 березня 2022 року о 9:30 в еколого-освітньому центрі заповідника відбудеться демонстрація матеріалів фототеки заповідника „Світ дикої природи“.

З 1-го до 7 березня в школах міста та району з нагоди Всесвітнього дня дикої природи працівники відділу еколого-просвітньої роботи проведуть зустрічі зі школярами та проведуть вікторини з учнями молодших класів.

Всесвітній день дикої природи. Відновлення ключових видів для екосистеми

 

Всесвітній день дикої природи. Відновлення ключових видів для екосистеми


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи