ЧБЗ НАН України

Останні новини

Участь співробітників заповідника в міжнародній науковій конференції

 

2021-10-29

 

27–29 жовтня 2021 році в Інституті морської біології НАН України (м. Одеса) відбулася Міжнародна наукова онлайн-конференція „Морські екосистеми: дослідження та інновації“, присвячена 25 річниці Міжнародного дня Чорного моря.

В конференції брали участь науковці Болгарії, Грузії, Литви, Росії, Румунії, Туреччини, України, Хорватії.

На конференції презентували кілька проєктів, що стосуються вивчення морських екосистем. Обговорювали результати наукових досліджень, спільні проблеми акваторій, спричинені інвазійними видами та антропогенним впливом на морські екосистеми. Багато уваги приділили застосуванню нових методів та технологій наукових досліджень. Відбувся плідний обмін досвідом з колегами, які вивчають морські екосистеми.

Молодший науковий співробітник заповідника Дарія Королєсова виступила з доповіддю та презентацією „Структурно-функціональна організація зооценозів, пов'язаних з харофітами в затоках північно-західної частини Чорного моря“.

Також, під час конференції обговорили питання охорони природи, забруднення та необхідності знайти наукові підходи для розв’язання багатьох питань.

З метою привернення уваги науковців до проблем зростання рекреаційного навантаження на узбережжя Чорного моря та його впливу на морські екосистеми, на конференцію подані матеріали „Рекреаційна зона «Залізний Порт» — потенційне джерело забруднення заповідних акваторій“.

Міжнародна наукова онлайн-конференція „Морські екосистеми: дослідження та інновації“ (Одеса, 27–29 жовтня 2021 р.)