ЧБЗ НАН України

Останні новини

Всесвітній День туризму та День туризму в Україні

 

2021-09-28

 

Ще в середині вересня в контексті наближення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні відділ еколого-просвітньої роботи Чорноморського біосферного заповідника у фейсбуку, у групі „Чорноморський біосферний заповідник. Відділ еколого-просвітньої роботи“, оголосив конкурс для любителів природи рідного краю.

Головним призом для учасників конкурсу передбачалася безкоштовна екскурсія екологічною стежкою „Скарби приморського краю“, що розташована в охоронній зоні заповідника.

Переможцем конкурсу стала жителька села Геройське — Тетяна Тиника, яка отримала в подарунок науково-популярне видання „Чорноморський біосферний заповідник. Перлина Північного Причорномор’я“ та була запрошена на екскурсію.

27 вересня 2021 року відбулася екскурсія на екологічну стежку в охоронну зону заповідника. Учасники конкурсу та переможниця разом з працівниками відділу ЕПР розпочали маршрут біля каплички родини Фальц-Фейнів. Туристичний маршрут пролягав осіннім степом, який був наповнений пахощами полину та квітучим кермеком. На березі заповідної Тендрівської затоки спостерігали за пташиним багатством заповідника. В цей теплий сонячний осінній день на затоці вирувало життя — сиділи граціозні лебеді, злітали качині, біля берега годувалися кулики, всюди літали мартини та чисельні зграї бакланів.

Учасники екскурсії отримали незабутні враження. На згадку про відвідування природно-заповідної території їм презентували буклети та фотоальбоми про Чорноморський біосферний заповідник.

Всесвітній День туризму та День туризму в Україні

Всесвітній День туризму та День туризму в Україні


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи