ЧБЗ НАН України

Останні новини

Спільний етно-екологічний захід до Дня незалежності України

 

2021-08-25

 

24 серпня 2021 року Еколого-освітній центр заповідника відвідала група туристів із м. Маріуполя.

Ознайомившись з музейною експозицією, туристи в супроводі працівника заповідника вирушили на екологічну стежку „До Кінських островів“, що проходить узбережжям Ягорлицької затоки поблизу с. Іванівки.

Перша зупинка була неподалік „Долини курганів“, де туристи споглядали так звані „степові піраміди“, дізналися про стародавню історію краю, добу скіфів та сарматів.

В с. Іванівка маріупольці відвідали садибу зеленого туризму „Марійкина садиба“, де гостинні господарі Ольга та Михайло Жукови зустріли їх хлібом-сіллю, привітали зі святом, ознайомили з невеличким  музеєм старожитностей, розповіли про народні традиції, пригостили трав’яними чаями.

Після цього на екологічній стежці, яка починається за селом, для відвідувачів провели екскурсію. Туристи зупинилися на березі Ягорлицької затоки — водно-болотного угіддя міжнародного значення, навпроти Кінських островів. Спостерігали за птахами, далі пройшли до місця, де 1973 року випадково було відкрите одне з найдавніших у Північному Причорномор’ї давньогрецьких поселень. Поверталися піщаним степом вздовж соснових насаджень, вдихали пахощі полину, сосни та моря.

В кінці маршруту туристи висловилися про проведений захід — „Надзвичайно цікавий край і пізнавальна екскурсія, дуже сподобалося“.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи