ЧБЗ НАН України

Останні новини

Презентація шляхів активного туризму

 

2021-07-02

 

1 липня 2021 року в Херсонській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ХОДА Миколи Якименка відбулося засідання комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму на території Херсонської області. На засіданні завідувач відділу еколого-просвітньої роботи Чорноморського біосферного заповідника Людмила Бахтіарова презентувала розроблені та затверджені Проектом організації ЧБЗ 4 маршрути активного туризму в охоронній зоні Чорноморського заповідника: „Узбережжям Тендрівської затоки“, „До залишків Геродотової Гілеї“, „Скарби приморського краю“, „До Кінських островів“. На розгляд комісії також надані проекти паспортів екологічних стежок.

Відбулося плідне обговорення, внесення конструктивних пропозицій та зауважень, які обов’язково будуть враховані під час подальшого впровадження та ознакування маршрутів екологічних стежок.

 

Додатки:

 

1. Схеми маршрутів екологічних стежок:

До Кінських островів

Скарби приморського краю

До залишків Геродотової гілеї

Узбережжям Тендрівської затоки

 

2. Проекти паспортів шляхів активного туризму ЧБЗ

До Кінських островів

Скарби приморського краю

До залишків Геродотової гілеї

Узбережжям Тендрівської затоки

 

3. Презентація шляхів активного туризму ЧБЗ

 

4. Протокол засідання комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму

 

5. Відеозапис ефіру, присвяченого створенню мережі шляхів активного туризму, на „Українському радіо Херсон“

 

 

 

У розпалі – час відпусток. Шукаєте, де відпочити на Херсонщині? - Тоді ми йдемо до вас. "Узбережжям Тендрівської затоки", "До залишків Геродотової Гілеї", "Скарби приморського краю", "До Кінських островів" та "Мандри загубленим світом" – так називаються нові туристичні маршрути, які презентували у Херсонській обласній державній адміністрації. Де вони проходять? На кого орієнтовані? В чому їх унікальність? – про це будемо говорити з гостями студії. До нас завітали: завідувачка відділу еколого-просвітньої роботи Чорноморського біосферного заповідника НАН України Людмила Бахтіарова та начальник відділу рекреації національного природного парку "Нижньодніпровський" Сергій Шкарупа.

Опубліковано Галиною Воробєй Вівторок, 6 липня 2021 р.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи