ЧБЗ НАН України

Останні новини

Онлайн-конференція з питань безпеки в туризмі

 

2021-03-12

 

11 березня 2021 року відбулася онлайн-конференція з питань безпеки в туризмі на території Херсонської області, присвячена основним аспектам безпеки в туризмі та рекомендаціям щодо впровадження відповідних заходів. В організованій та проведеній управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації конференції приймали участь представники природно-заповідних установ, територіальних громад, закладів розміщення туристів. В ході зустрічі розглядали питання надання першої долікарської допомоги, пожежної безпеки на природоохоронних територіях та у колективних закладах розміщення, впровадження заходів безпеки на воді, можливість проведення лабораторних досліджень якості річкової та морської води області.

Під час конференції із зауваженнями та коментарями виступила зав. відділу еколого-просвітньої роботи заповідника Людмила Бахтіарова, яка наголосила на тому, що поза увагою учасників зустрічі залишилися питання біонебезпеки, особливо на природоохоронних територіях. Це стосується і зростання чисельності отруйного павука каракурта, інших отруйних видів тварин, кліщів та пов’язаних з ними зоонозів. Крім того, згадала і про розроблену співробітниками заповідника і розповсюджену в 2019 році в рекреаційній зоні „Залізний Порт“ листівку-попередження про небезпеку, на яку можуть наражатися відпочивальники під час незаконних екскурсій на заповідну Тендрівську косу.

Кольоровий плакат „Отруйні види тварин півдня Херсонщини“ Чорноморський біосферний заповідник готовий надати всім зацікавленим установам та закладам, які опікуються туристами.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи