ЧБЗ НАН України

Останні новини

Всесвітній день дикої природи

 

2021-03-04

 

3 березня у світі відзначається Всесвітній день дикої природи — найважливіший щорічний глобальний захід, присвячений дикій природі.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи „Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети“ має на меті підвищити обізнаність людей про величезну цінність лісів та видів дикої природи, що мешкають у лісах, про необхідність довгострокового збереження лісів.

Дика природа — це невіддільна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин. Саме тому захищати тварин і рослин в природному середовищі — завдання кожного з нас.

На території Чорноморського біосферного заповідника НАН України вже понад 90 років охороняються залишки унікальних природних лісів пониззя Дніпра, де зростають дуб, береза, осика, вільха тощо та мешкають різноманітні види тварин.

З нагоди Всесвітнього дня дикої природи співробітники заповідника підготували інформаційні матеріали та наочність і передали в Голопристанську гімназію та дитячий дошкільний заклад № 2 «Посмішка» м. Гола Пристань.

Класний керівник 3-А класу гімназії Ястребова Світлана Вікторівна та вихователь групи «Веселка» Ковальчук Лариса Василівна ознайомили дітей з різними видами тварин і рослин лісових масивів заповідника, їх цінністю та необхідністю збереження.

Співробітники заповідника разом з освітянами постійно намагаються підвищувати дієвість просвітницької роботи з дітьми, оскільки прекрасно розуміють, що майбутнє нашої природи залежить від того, наскільки ефективною така робота буде сьогодні.

Всесвітній день дикої природи

Всесвітній день дикої природи

Всесвітній день дикої природи

Всесвітній день дикої природи

Всесвітній день дикої природи

Всесвітній день дикої природи


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи