ЧБЗ НАН України

Останні новини

Перспективи розвитку туризму в Херсонській області

 

2021-02-02

 

01 лютого 2021 року на запрошення Управління туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації завідувач відділу еколого-просвітньої роботи заповідника Л. Бахтіарова взяла участь в нараді з головою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів щодо пріоритетних напрямків розвитку туризму в Херсонській області, що відбувалася у форматі онлайн конференції. Нарада була дуже інформативною та продуктивною. Стало зрозуміло, що Херсонщина дійсно в пріоритеті щодо розвитку туризму, проте потребує фінансування та інфраструктурного розвитку. Багато уваги приділялося також підвищенню якості надання послуг.

04 лютого 2021 року під головування начальника Управління туризму і курортів Херсонської ОДА Миколи Шаповала в режимі онлайн відбулася установча нарада з питань організації належної екскурсійної та рекреаційної діяльності на об’єктах природно-заповідного фонду. В нараді брали участь представники всіх природно-заповідних установ області. В ході наради були розглянуті основні методичні рекомендації ISO 18065:2015 (Е) „Туризм та пов’язані з ним послуги — Туристичні послуги, що надаються на природоохоронних територіях — Вимоги“ та обговорювалися питання їх впровадження

Досвідом розвитку активного туризму поділився начальник відділу рекреації НПП „Нижньодніпровський“ Сергій Шкарупа, цікаву та корисну інформацію надала головний спеціаліст відділу розвитку туристичної діяльності Управління Алла Вітюк.

Участь в установчій нараді була цікавою і корисною. Херсонщина багата на заповідні території. В залежності від статусу природоохоронної території, відповідно до природоохоронного законодавства України, установами ПЗФ надаються різні види послуг. Туристична діяльність не є статутним завданням Чорноморського біосферного заповідника, проте в рамках проведення екологічної освітньо-виховної роботи Еколого-освітній центр заповідника приймає відвідувачів з різних куточків України та закордону, тому намагаємося урізноманітнювати та покращувати якість надання послуг, переймати досвід колег та впроваджувати відповідні рекомендації.


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи