ЧБЗ НАН України

Останні новини

Зустріч зі школярами

 

2019-06-24

 

Значні зусилля відділу еколого-просвітньої роботи ЧБЗ спрямовані на формування позитивного відношення місцевого населення до заповідника. Формування почуття «малої батьківщини» також є метою цієї роботи. Традиційно сильною стороною просвітницької діяльності заповідника є робота з учнівською молоддю. Співробітники заповідника намагаються донести до дітей якомога більше інформації про природу рідного краю, необхідність її збереження. Думка спеціаліста, живе слово завжди сприймаються з великим інтересом.

19 червня 2019 року на запрошення начальника пришкільного табору відпочинку при Залізнопортівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Куц Ольги Вадимівни співробітники заповідника провели цікаву зустріч зі школярами.

Польовий сезон у розпалі, проте заступник директора з НДР к.б.н. О. Ю. Уманець знайшла можливість зустрітися з дітьми та відповісти на поставлені питання.

Зав. відділу еколого-просвітньої роботи Л. І. Бахтіарова розповіла школярам про унікальні території заповідника, одна з ділянок якого знаходиться поблизу їхнього села, про завдання, які вирішують працівники заповідника, про те, за якими напрямками здійснюється робота.

З цікавістю діти подивилися науково-популярний фільм «Чорноморський біосферний заповідник», матеріали про найбільш поширених павуків регіону та про каракурта. В школу передані плакати, альбоми, буклети та інші матеріали про заповідник.

Зустріч зі школярами Залізнопортівської ЗОШ I-III ступенів

Зустріч зі школярами Залізнопортівської ЗОШ I-III ступенів

Зустріч зі школярами Залізнопортівської ЗОШ I-III ступенів


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи