ЧБЗ НАН України

Останні новини

Студенти вищих навчальних закладів у заповіднику

 

2019-06-11

 

Відповідно до Положення про Чорноморський біосферний заповідник до основних напрямків екологічної освітньо-виховної діяльності відносяться навчальна, науково-дослідна практична та методична робота з учнівською та студентською молоддю.

Студенти вищих навчальних закладів країни в заповіднику проходять виробничі і навчальні практики, під час яких проводять дослідження, опановують методику збирання, аналізу і систематизації результатів. Індивідуальні завдання студентів стають основою майбутніх курсових і дипломних робіт. У фондах заповідника зберігаються звіти, курсові та дипломні роботи студентів багатьох ВНЗ країни.

В цьому році під час навчальних практик заповідник відвідали студенти III курсу природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький), студенти-географи I курсу та студенти-біологи II курсу факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету.

Для студентів були прочитані лекції «Чорноморський біосферний заповідник в системі ПЗФ України», «Біорізноманіття півдня Херсонщини», «Хребетні тварини Чорноморського біосферного заповідника», проведені тематичні екскурсії музейною експозицією. Студенти отримали буклети про рідкісні види тварин та рослин заповідника, плакати про отруйні види тварин півдня Херсонщини та були ознайомлені з ілюстративними альбомами «Найбільш поширені павуки Чорноморського заповідника» та «Каракурт».

Студенти вищих навчальних закладів у заповіднику

Студенти вищих навчальних закладів у заповіднику


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи