ЧБЗ НАН України

Останні новини

Зустріч із вчителями природничого циклу

 

2019-05-03

 

24 квітня 2019 року в еколого-освітньому центрі заповідника в рамках семінару-практикуму вчителів природничого циклу на тему «Творче використання уроків предметів природничого циклу для розвитку і самореалізації особистості учня», який проходив в Голопристанській спеціалізованій школі I-III ступенів із поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради, відбулася зустріч з учасниками семінару.

Під час зустрічі обговорювалися екологічні аспекти водних ресурсів регіону, демонструвалася презентація про Чорноморський біосферний заповідник та його вклад у розвиток і самореалізацію особистості учнівської молоді.

З метою більш детального ознайомлення з екологічною освітньо-виховною діяльністю заповідника для учасників семінару була проведена тематична екскурсія музейною експозицією. Для використання в роботі та популяризації заповідника серед освітян та підростаючого покоління вчителі отримали плакати, буклети та інші наочні матеріали.

Учасники семінару в еколого-освітньому центрі Чорноморського біосферного заповідника НАН України