ЧБЗ НАН України

Всесвітній день водно-болотних угідь — 2019

 

2019-02-13

 

Традиційно на початку лютого в заповіднику відповідно до Плану екологічної освітньо-виховної діяльності проводиться низка заходів до Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який в цьому році відзначався під гаслом «Водно-болотні угіддя та зміна клімату».

Під час заходів співробітники заповідника наголошували на тому, що ми не безсилі проти зміни клімату, а наші водно-болотні угіддя — це ключ до подолання наслідків зміни клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам підготуватися до наслідків зміни клімату, впоратися з ними та відновлюватися.

Співробітники відділу еколого-просвітньої роботи роздрукували та розповсюдили серед шкіл району інформаційно-просвітницькі матеріали з сайту секретаріату Рамсарського бюро.

На початку лютого був проведений виїзний семінар-практикум на березі Ягорлицької затоки, водно-болотного угіддя міжнародного значення, з керівниками гуртків шкіл району та працівниками КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

Крім того, проведена екскурсія природними та штучними солоними озерами Кінбурнського півострова на екологічній стежці «До залишків Геродотової Гілеї» в охоронній зоні заповідника поблизу с. Геройське. Під час екскурсії наголошувалося саме на необхідності збереження наших місцевих водно-болотних угідь: від маленьких озер до великих заток.

Інформація про проведені заходи розміщена на сайті:

https://www.worldwetlandsday.org/display-event?eventEntryId=473940

https://www.worldwetlandsday.org/display-event?eventEntryId=474015

 

На  березі Ягорлицької затоки

На  березі Ягорлицької затоки
 

Учасники виїзного семінару-практикуму

Учасники виїзного семінару-практикуму

 

Учасники екскурсії на Кінбурнському півострові

Учасники екскурсії на Кінбурнському півострові