ЧБЗ НАН України

Міжнародний день Чорного моря

 

2018-11-07

 

З 31 жовтня до 2 листопада 2018 року в заповіднику традиційно проводили низку заходів до Міжнародного дня Чорного моря.

Чорноморський біосферний заповідник НАН України найбільший морський заповідник Європи, акваторії якого розташовані в північній частині Чорного моря. Вивчення, охорона та збереження біорізноманіття та екологічного стану цих акваторій одне з головних наших завдань.

Починаючи з 1997 року, співробітники заповідника щорічно відзначають Міжнародний день Чорного моря низкою просвітницьких заходів. Цього року вони були заходи орієнтовані на різні вікові групи дітей. Заповідник відвідали 2 групи дитячого дошкільного закладу № 2 м. Гола Пристань «Веселка» та «Казочка», учні 2 і 3 класів Голопристанської гімназії, учні та вчителі Строганівської ЗОШ Чаплинського району Херсонської області. Були проведені тематичні заняття з визначення молюсків Чорного моря, презентації, демонструвалися відеоматеріали.

Під час екскурсій музейною експозицією особлива увага приділялася рідкісним та зникаючим видам рослин і тварин Чорного моря.

Хочеться подякувати всім, хто відвідав еколого-освітній центр заповідника в ці святкові дні. Особливо хочеться сказати слова вдячності вчителям та учням Строганівської ЗОШ, які подолавши доволі значну відстань (кілька годин в дорозі) з великою увагою та цікавістю брали участь у всіх запропонованих заходах.

 

Міжнародний день Чорного моря - 2018

Міжнародний день Чорного моря - 2018

Міжнародний день Чорного моря - 2018


Інформація відділу еколого-просвітньої роботи