ЧБЗ НАН України

Оголошення

 

2018-10-25

 

27 листопада 2018 року виповнюється 100 років з дня заснування Національної академії наук України.

Вже понад 60 років (з 1956 р.) Чорноморський заповідник знаходиться у складі НАН України. Одним з основних завдань заповідника як спеціалізованої науково-дослідної організації є сприяння в підготовці висококваліфікованих наукових кадрів.

На території заповідника проводили і проводять наукові дослідження працівники, аспіранти та докторанти  науково-дослідних установ  країни, вищих навчальних закладів, проходили виробничу практику сотні студентів та магістрантів.

У фондах заповідника зберігаються курсові та дипломні роботи студентів багатьох вищих навчальних закладів країни, звіти і публікації науковців за матеріалами досліджень в заповіднику.

 

Напередодні столітнього ювілею НАН України  просимо відгукнутися всіх, хто доторкнувся до вивчення природи в нашій установі, для кого наукові дослідження в заповіднику стали ще одним етапом наукових звершень, а для кого первинні навички польових робіт стали початком шляху в науку, та всіх тих, хто отримав у заповіднику досвід спілкування з унікальною природою Північного Причорномор’я і поніс ці враження по життю.

Просимо надсилати свої враження, згадки, спогади, фотографії на адресу відділу еколого-просвітньої роботи заповідника Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ми опрацюємо надіслані матеріали і оприлюднимо їх на сайті заповідника.

Зі сподіваннями на успішне втілення ідеї,
відділ ЕПР ЧБЗ НАН України