ЧБЗ НАН України

Останні новини

Про надання благодійної допомоги заповіднику

 

Чорноморський біосферний заповідник НАН України — найбільша й одна з найстаріших природоохоронних установ держави, яка вже понад 90 років вивчає та охороняє природу Північного Причорномор’я і на сьогодні має високий авторитет в Україні та за кордоном.

Установа усвідомлює свою суспільну відповідальність та залежність від  громадськості, небайдужої до збереження природи. Упродовж останніх років заповідник відчуває необхідність підтримки  у формі благодійних внесків або меценатської допомоги.

Ресурси, отримані від благодійних внесків та меценатської допомоги  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 р. №  1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування», заповідник спрямує на вирішення першочергових завдань, пов’язаних зі здійсненням охорони унікальних природних комплексів,  популяризацією досягнень природоохоронної науки, функціонуванням Еколого-освітнього центру та його музейної експозиції.

Усі меценати будуть відзначені на офіційному сайті Чорноморського біосферного заповідника, у його науково-популярних виданнях.

 

Допомогу заповіднику можна надати шляхом грошових переказів за такими реквізитами:

спеціальний реєстраційний рахунок № 31253339101269  відкритий в ДСКУ м. Києва МФО 820172; ЄДРПУ 03534647.

 

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Гола Пристань, вул. Лермонтова, 1, Управління заповідника.

Тел.: (05539) 2-10-04

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду